Kursy grupowe:

(Ustroń 2019)

Terminy kursów grupowych na 2019:

18-22 marzec 2019 r.
W programie szkolenia kursy:

KURS T Nowość 2019 "Wykorzystanie metod badawczych akredytowanych i nieakredytowanych w laboratorium przemysłowym w aspekcie interpretacji i tworzenia sprawozdania i opinii eksperckiej"

oraz

KURS R "Struktury stopów żelaza i metali nieżelaznych oraz warstw wierzchnich po obróbkach cieplno-chemicznych"

Miejsce kursu:
43-450 USTROŃ, ul. Sanatoryjna 32
ORW Muflon

Na kursy zawsze można przywozić własne próbki do obserwacji, oceny i interpretacji własnych problemów przy użyciu świetlnych mikroskopów optycznych.

Zajęcia na kursie poprowadzą doświadczeni wykładowcy:
dr inż. Jacek Borowski (T)
dr inż. Wojciech Depczyński (R)

Uwaga!
W podanym terminie planujemy zorganizowanie 2 grup kursowych. Kursant może być uczestnikiem tylko jednego wybranego kursu w tym samym podanym terminie. Przy zgłoszeniu prosimy o podanie wybranego tematu kursu. Min. ilość osób w grupie 10, max. 20 osób. Decyduje termin zgłoszenia. Zgłoszenia przyjmujemy nie później niż na 30 dni przed datą rozpoczęcia kursu. 

Koszt uczestnictwa obejmuje cenę kursu, materiały szkoleniowe oraz noclegi w pokojach jednoosobowych (w przypadku zgłoszenia po terminie może zajść konieczność zakwaterowania w innym hotelu lub w pokoju 2-osobowym) i wyżywienie od kolacji w pn. do obiadu w pt. W przypadku braku minimalnej ilości uczestników kurs może zostać odwołany. Przy zgłoszeniu prosimy koniecznie o podanie wybranego tematu kursu. Rejestracja uczestników rozpoczyna się każdorazowo w poniedziałek od godziny 16.00, Rozpoczęcie kursu w pn. o godz. 18.00, a zakończenie w piątek o godz. 12.00.

Prosimy uczestników o zaplanowanie godzin przyjazdu i wyjazdu zgodnie z podanymi godzinami i nie planowanie późniejszych przyjazdów i wcześniejszych wyjazdów co utrudnia pracę wykładowcom -szczególnie przy organizacji testów.